top of page

KAHVE İTHALATI & İHRACATI

TOPTAN KAHVE TİCARETİ

Caft Coffee kalite, şeffaflık ve sürdürülebilirliğe odaklanan profesyonel ve dinamik kadrosu tarafından işletilen bir kahve ithalat ve ihracat şirketidir. Yerel çiftçilerden ve dünyanın önde gelen nihai ürün üreticilerinden başlayarak son kullanıcıya kadar değerli ve sürdürülebilir bir tedarik zinciri oluşturmaktadır. Zamanında teslimat ile rekabetçi fiyatlarla mükemmel kahve tedarik etme konusunda profesyonellik ve güvenilirliğe dayalı sürdürülebilir bir ilişki kurmak için çalışıyoruz. 

 

Caft Coffee hem dünyanın yeşil kahve ihracatçıları hem de kahve kavurucuları ile sürekli olarak tedarik zincirine odaklanarak ve değer yaratarak dünya çapında karşılıklı fayda sağlamayı amaçlayan kahve ortaklıkları geliştirmektedir.  Kavurma müşterilerimiz için izlenebilirlik, doğrulama, Menşe ülkelerindeki katılım ve özel kahve ortaklıkları kavramsallaştırma gereksinimlerini karşılayacak şekilde uzun vadeli tedarik zinciri çözümleri üretiyoruz.Kalite ve Verimlilik Mottosuyla; Sizler için mükemmel tatları keşfediyoruz. Sizleri doğrudan  verimli topraklardan gelen güvenilir bir şekilde elde edilmiş, yıkanmış veya doğal  işleme tabi tutulmuş özel yeşil  kahve çekirdekleriyle tanıştırmak istiyoruz

Cafe, Restoran, Hotel & Ofisler için

kahve

Kafeniz, restoranınız, oteliniz veya ofisiniz için toptan kahveni  web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Toptancı toptancı gezmeden veya onlarca yerden vereceğiniz siparişleri tek bir yerden vererek zamandan tasarruf etmiş olursunuz.Toptan alışverişlerinizdeki tonajlı siparişlerde özel lojistik şirketleri kullanabiliriz. . Yöresel kahveler, espresso seçenekleri ve kahve makinelerı için caftcoffee.com profesyonellere kaliteli, geniş ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Kahve üretiminde Dünyanın lider çiftliklerinden seçilen özel çekirdekler; her kahveye özgün reçeteyle, usta kavurucularımız tarafından kavurulur.

Böylelikle yöresel kahvelerin yetiştiği topraklardan bünyesine kattığı doğal aroma bileşenleri, en saf ve kusursuz haliyle ortaya çıkmaktadır. 

Daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim formundan veya şirketimizi arayarak müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz..

hello@caftcoffee.com | +90 850 220 6089

TOPTAN: Product Slider