top of page
Barista Making Drip Coffee

Biz

#iyikahve ve daha fazlası

CAFT COFFEE · ROASTERY olarak kendimizi kaliteli ürünleri benzersiz hizmet kalitesiyle ve en uygun fiyatlarla sunmaya adadık. Mükemmel hizmete giden yol, harika insanlardan ve sektör deneyiminden geçer. Bu nedenle ekibimizi sektörün en iyi ve yetenekli isimlerinden oluşturduk.


Hobi olarak başladığımız iş en büyük tutkumuz haline geldi. Müşterilerimizi memnun etmekten gurur duyuyoruz ve önümüzdeki yıllarda da aynı kalitede iş çıkarmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz!


Dünyanın en iyi kahvelerini sizler için biraya getirdik...


Kahve uzmanları denetiminde doğru koşullarda kavrulan ve sipariş sonrası isteğinize göre taze öğütülen kahvelerle kahve keyfinize yeni bir anlayış ve deneyim getirmeye geldik.


Nitelikli kahveler, eşsiz bir kahve deneyimi!


Bir kahve deyip geçmeyin kahve bir kültürdür. Ülkemizde kişi başına düşen kahve gün geçtikçe artmaktadır. Giderek özel koşullarda yetiştirilen nitelikli ve kaliteli kahveler talep edilmektedir. Bu yüzden kahvelerimizi iyi ve taze koşullarda muhafaza etmekteyiz. 


“Altı üstü bir kahve ne kadar farklı olabilir?” 


Kahvelerimiz haftalık kavrulmaktadır.

Yöresel kahve çekirdeklerimiz tadım testlerinde tam puan almıştır. Özel kavurma teknikleri ve reçeteleri kullanılarak hazırlanmıştır. 


Lezzet göreceli bir konu ve damak tadı her insanda farklıdır. Kahvenin yetiştiği bölge, rakım, gövde yapısı gibi birçok önemli kriter kahvenin kalitesine ve lezzetini değiştirmektedir.


CAFT olarak size bir çok sayıda kahve seçeneği sunuyoruz. En favori kahveyi bulmanız için tüm detayları ürünlerin açıklama ve etiket kısmında yazıyoruz.


Kahve uzmanlarımız tarafından hazırlanan ürünleri keşfetmeye hazır olun. 


Sizler en iyi kahveyi hakediyorsunuz ve doğru yerdesiniz...


Sağlığınız ve damak tadınız için en önemli içeceklerden biri kahve. Kahvenin insan sağlığına bir çok faydası bulunuyor. Kahveyi nitelikli ve kaliteli tükettiğiniz zaman lezzet ve fayda sağlayabilirsiniz. 


Yeni kahve tatları keşfetmeye hazır olun...


Farklı çekirdeklere ve farklı tadım notalarına sahip kahvelerimizle içtiğiniz tüm kahveleri unutun ve yeni bir deneyime hazır olun...


CAFT olarak nitelikli kahve çekirdeklerinin yanında sağlıklı atıştırmalıkların, glütensiz, vegan yiyeceklerin ve içeceklerin sizlerle ulaşmasını sağlıyoruz.

BİZ: Hakkımızda
bottom of page