top of page

Genel Şartlar

10.000$ - 20.000$

45 gün - 90 gün

Hakkında

CAFT COFFEE ROASTERY, kanıtlanmış bir kurumsal markadır. Bilinen bir markanın tecrübesi ile iş birliği yapmak yatırımcı için daha kolay ve avantajlıdır. Uluslararası kalite ve standartlara sahip markamız, reklam, tanıtım, malzeme, promosyon, işe alım, satın alma ve eğitim alanlarında destek vermektedir. Marka deneyimimiz, farkındalığımız ve güvenilirliğimiz ile yatırımcıların karşılaşacağı iş sorunları ve riskler en aza indirilmektedir.


Kuruluş aşamasında, uzman mimari ekibimizle, işletmenin yer seçimi, inşaat ve dekorasyon alanlarında konsept oluşturma konusunda deneyim kazandık.


Franchising sonrasında konsept, personel sertifikalı eğitim ve süreklilik konularında bilgi alışverişi, ürünlerin nasıl üretildiği ve nasıl sunulması gerektiği ile ilgili detaylarımız konusunda uzman desteği sağlıyoruz.


Kentsel öğütülmüş kahve ve daha fazlası ile ilgili haberler, değişikliklerin tanıtımı, internet üzerinden bilgilendirme ve güncelleme, diğer şubelerimizin ve şirketimizin yöneticilerinin koordinasyonu, sosyal aktiviteler ABD tarafından sağlanmaktadır.


SÜREÇ:


ÖN MÜLAKAT VE DAVET

Franchising ekibimiz bayi adaylarımızla iletişime geçerek ön görüşme yapar ve franchising sistemimiz hakkında ön bilgi verir. Olumlu değerlendirilen adaylar merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme yapılır.


ŞARTLAR VE LOKASYON

Ön görüşmeleri olumlu sonuçlanan adaylarımızla bayilik sürecini başlatan ön bilgi formu imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimiz hakkında bilgi veriyor ve bayi adayımız için en uygun lokasyona birlikte karar veriyoruz.


SÖZLEŞME

Bayi adayımızdan istenen gerekli belgeler ile franchise sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.


MİMARİ PROJE

Mimari ekibimiz konsepte göre mağazanın projesini 3 boyutlu olarak hazırlar, sunar ve inşaata başlar.


İŞE ALMA/EĞİTİM

Operasyon ekibimiz, inşaat bitmek üzereyken tüm personeli işe alıyor. Önce teorik eğitimlerini, ardından uygulamalı eğitimlerini tamamlayarak şube açılışına hazır hale getirir.


ŞUBE AÇILIŞI

Operasyon ekibimiz şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra açılış etkinliğinin organizasyonunu gerçekleştirir.


Sektör : Gıda

Ürün Hizmet Kapsamı : Cafe / 3. DALGA KAHVE MAĞAZASI

Merkez Ülke : Türkiye

Kuruluş Yılı : 2020

Şirketin Faaliyet Sayısı : 1

Bayi / Franchise Miktarı: 1

Sağlanan İstihdam: 1-10

Başlangıç ​​fiyatı : 10.000 USD + KDV

Yatırım bütçesi : 150.000 USD ve/veya üzeri (m2'ye göre)

Bütçe Aralığı :  200.000 USD (Kiraya Göre Vb.)

Marka Kullanım Ücreti: 1.000 USD (Yıllık)

Ortalama kar oranı : Ayın toplam satışlarının %35-45'i.

Cirodan alınan pay  : %2 + KDV (Pazarlama, Reklam ve Eğitim Giderleri)

Bayi/franchise hedefi : 2023 sonunda 5 yer

Hedef Bölge: Yurtiçi / Yurtdışı

Yer seçimi : Yer analizi CAFT TEAM tarafından yapılacaktır.

Personel Eğitimi: Evet

Proje Eğitimi: Evet

Pazarlama Eğitimi: Evet

bottom of page